AnglishtholandezfrancezitalianportugalishtSpanjisht


Anglisht orare kopje Hungarisht kopje órák turk kopje saatler Shqip orët kop Српски kopje satova
Portoghese kopje të religjionit Español kopje e relojes français kopje nga montres Íslenskur eftirlikingar ur Estonez kellade kopiad
Çeshki kopje hodinek Dansk kopje ure Български replii на часовници
italian kopje orologjike Nederlands orët kopje
Norsk kopje klokker Polski kopje zegarków Suomen kopje kellot Hrvatski kopje satova
Svenska klockor kopje Letonisht pulksteņu kopijas Română kopje ceasuri Ελληνική ρεπλίκα ρολόγια
Sllovenský kopje hodiniek Slovenskega kopje ur Lietuvių laikrodžių kopijos Русский kopjoni orët
Lidhem
Adresa e emailit:

fjalëkalimi:


Lajme nga tregu
Hublot King Power Ayrton Senna

Magjepsja e orës me kopje "Hublot King Power Ayrton Senna"!

 
 
 
 
Big Bang Hublot

Big Bang Hublot

 
 
 
 
komente
gjithcka eshte ne rregull jam shume e kenaqur!!!!... 
 
 
Kjo është ora ime e 3-të që e bleva nga watchcopy dhe cilësia e orës është mahnitëse afër orës... 
 
 
Dorëzuar siç u njoftua, gjithçka shkoi shkëlqyeshëm dhe cilësia dhe punimi janë fantastike. ... 
 
 
Një orë e madhe. Super cilësi me një çmim të arsyeshëm.... 
 
 
Daytona ka 11 ditë që më ka nisur, ende e saktë në minutë! Dhe është në kyçin e dorës ... 
 
 

Watchcopy ka shitur orët kopje të cilësisë së lartë që nga viti 2006

 • Vacheron Constantin
 • Rolex
 • Breguet
 • Cartier
 • Roger Dubuis
 • Louis Vuitton
 • Alain Silberstein
 • Jacob & Co.
 • Raymond Weil
 • Audemars Piguet
 • Jaeger LeCoultre
 • Ferrari
 • Dewitt
 • Corum
 • Franck Muller
 • Dior
 • Graham
 • A. Lange & Sohne
 • Bvlgari
 • Chanel
 • Breitling
 • hysec
 • Panerai
 • IWC
 • Longines
 • Chopard
 • Montblanc
 • Patek Philippe
 • omega
 • Parmigiani Fleurier
 • BELL & ROSS
 • Baume & Mercier
 • Porsche Design
 • Paul Picot
 • Hublot
 • Nëndetëse
 • Rado
 • Tag Heuer
 • Ulysse Nardin
 • Zenit
Watchcopy.live forca - avantazhi juaj

@Watchcopy ka shitur kopje që nga viti 2006Orë luksoze kopje me cilësi të lartë në Gjermani. Koncepti ynë:

Ne fokusohemi ekskluzivisht në orët kopje të klasit të lartë nga segmenti më i lartë i çmimeve.

Ju lutemi vini re se motorët e kërkimit janë mbushur kohët e fundit me ofrues të orëve të kopjeve njëditore që funksionojnë sipas një skeme mashtruese: çmimi 500 euro - 50% zbritje = 250 euro.

Mos u mashtroni, nuk ka mrekulli. Orë kopje të cilësisë së lartë nuk mund të shiten për 250 euro. Një lëvizje e klasës së orëve si: Noob Factory, ARF, V9, AAA kushton më shumë se 250 euro. Këto ditë, të gjithë shitësit seriozë, veçanërisht në industrinë e orëve, nuk punojnë me një diferencë më të madhe se 10%. Nëse ju ofrohet një zbritje 30-50%, atëherë ky është një mashtrim. 98% e shitësve të orëve replika nga Gjermania blejnë kopje inferiore në Kinë me një çmim prej 20 deri në 50 euro dhe shesin në Gjermani për 200 deri në 250 euro.

Cilat janë orët kopje me cilësi të lartë:

a. Orët kopje të besueshme janë bërë me të njëjtat pajisje si ora e vërtetë dhe janë bërë nga të njëjtat materiale:

Kristal safiri sintetik HI-END, çelik 904L, lëvizje AAA me 28800 dridhje në orë, rezistencë e lartë ndaj ujit 10ATM, shënues ndritës orëve SuperLuminova, pa nikel

.

Informacione të mëtejshme mund të gjenden në seksionin - Cilësia

b. Përveç materialeve, një faktor i rëndësishëm është barazia me origjinalin, gjë që shpesh mund të arrihet vetëm duke përdorur pajisje unike dhe të shtrenjta.

Shpesh marrim pyetje zbavitëse nga klientët si "Ju lutemi bëni atë posaçërisht për mua ..."

Një Rolex ose Breitling i vërtetë nuk bëhet me dorë, gjithçka bëhet në makineri precize dhe vetëm në fund të procesit ora bie në duart e një mjeshtri me llakun e orës, vetëm për të xhiruar një reklamë që ju shet këtë teatër. luaj për disa mijëra euro.

Me përjashtim të shfaqjes "Mjeshtër me zmadhuesin e orës", orët tona kopje kalojnë saktësisht në të njëjtin proces prodhimi.

c. Një blerës i arsimuar intelektualisht e kupton se kopjimi i mallrave me markë tregtare nuk është i mundur në vendet e Bashkimit Evropian.

Ne garantojmë dorëzim të shpejtë të orëve më të mira kopje pa detyrime doganore dhe një shërbim profesional garancie.

Detaje të mëtejshme mund të gjenden në seksionin: Pagesa dhe transporti.

Ju mund të reklamoni një orë kopje të përdorur në seksionin "Oferta" të një forumi orësh kopje.

Ne do të jemi të lumtur t'u përgjigjemi të gjitha pyetjeve tuaja brenda një dite pune me email ose WhatsApp.

Në faqen tonë të internetit dhe burime të tjera të internetit do të gjeni përvoja të klientëve rreth Watchcopy, shitës të tjerë dhe gjithashtu rreth modeleve të orëve Replica. Jam i sigurt se do të gjeni shumë komente pozitive për kopjen e orës, por edhe disa negative. Nuk ka asnjë shitës të vetëm të mallrave ose shërbimeve që nuk ka komente negative në internet këto ditë. Nëse të gjitha vlerësimet janë pozitive, kjo është një shenjë e sigurt e falsifikimit. Edhe nëse jep ari falas, ka gjithmonë disa klientë që nuk janë të kënaqur: pak i dhënë ose ari nuk është i përsosur. Ne kemi shitur ora replika me cilësi të lartë që nga viti 2006 dhe kemi më shumë se 15.000 klientë. Sigurisht që ka pasur pakënaqësi mes tyre, por kjo është një pakicë shumë e vogël. Ju lutemi vini re se klientët e kënaqur shumë rrallë shkruajnë komente. 

Ne nuk mundemi:

1. Prodhoni orën kopje më shpejt ose në të njëjtën kohë me lëshimin e një modeli të ri të orës origjinale.

2. Ndryshime në modelin standard sidomos sipas dëshirave tuaja. Pse - shih më lart.

3. Merrni dhe dorëzoni modelin "Ashtu si në këtë faqe". Nuk dihet se kush e ka krijuar këtë faqe dhe cili është qëllimi i saj. Autorët mund të jenë mashtrues, kopjet mund të jenë gjithashtu të falsifikuara ose mund të jenë ora origjinale.

4. Shisni orët noob me një zbritje të madhe. Të gjitha çmimet janë llogaritur shumë ngushtë.

5. Bëni foto posaçërisht për ju. Fotot tashmë janë realizuar. Në të gjitha fotot dhe videot në faqen tonë të internetit mund të shihni orët tona kopje, të cilat i fotografojmë vetë në mënyrë profesionale.

Çfarë mund të:

1. Ne garantojmë cilësinë e orëve replika.
2. Ne garantojmë dorëzim pa doganë.
3. Shërbimi i garancisë.
4. Ndihmoni me zgjedhjen: na dërgoni disa opsione blerjeje dhe ne do t'ju rekomandojmë modelet më të mira.

Argëtohuni në blerjet e modeleve të orëve të ngjashme!
Përshëndetje të përzemërta
Ekipi i kopjimit të shikimit
Replicaorologi.co © 2024